Zachwyć blaskiem złotych kolczyków

Każda kobieta stara się swoją urodę podkreślać w bardzo subtelny sposób zaczynając od makijażu aż po gustowne ubrania. Jednak oczywistym jest, że diabeł tkwi w szczegółach i dopełnieniem kreacji, czy też wyjścia z mężczyzną na randkę są kolczyki i dziś o nich opowiemy sobie bliżej, a konkretnie o tym jak je umiejętnie dobierać. Zapraszamy!

Staraj się kierować dobrym gustem

Nie da się ukryć, że często kierując się doborem kolczyków wybieramy te, z którymi jesteśmy zżyci, bądź wierzymy w ich moc. Złote kolczyki mają tę przewagę nad pozostałymi akcesoriami, że kojarzą się z elegancją, jak i z pokazaniem mężczyźnie umiejętności dobrego gustu, jak również jest to równoznaczne z bogactwem.

Pamiętajmy jednak, że długość kolczyków też ma ogromne znaczenie, bo inne kolczyki ubierzemy na zwykłe spotkanie, inne ubieramy na co dzień, a jeszcze inne wybieramy, gdy idziemy z naszym ukochany na bal, bądź inne przyjęcie gdzie będzie duże grono ludzi. Również istotnym czynnikiem jest kształt naszej twarzy. Ogromną zbrodnią, którą wykonują kobiety same sobie, to ubieranie kolczyków w okrągłym kształcie w przypadku gdy kobieta ma nadwagę i jej twarz jest owalna. W takiej sytuacji polecamy założenie kolczyków podłużnych, które wysmuklą Twoją twarz i nie będą Cię powiększać. To działa w drugą stronę. Jeżeli jesteś kobietą, która ma pociągłą i długą oraz szczupłą twarz, staraj się zakładać kolczyki, które nie będą jej dodatkowo wydłużać, bo tak będzie to wyglądać, jeżeli zastosujesz podłużne kolczyki, tylko rekomendujemy Ci nałożenie owalnych kolczyków sprawiających wrażenie szerszej twarzy.

Złote kolczyki potrafią zawrócić mężczyznom w głowach i jeżeli twarz jest Twoim głównym atutem, to ich ubieranie jest zdecydowanie dobrym ruchem. Staraj się przymierzać całą biżuterię zanim wyjdziesz z domu i dobieraj ją UMIEJĘTNIE. Nie chcesz być przecież pośmiewiskiem wśród kobiet, które zapewne będą również obecne na wielu imprezach. Oczywiście, nie mówimy o tym, żeby złote kolczyki umieszczać w innych miejscach niż uszy – absolutnie tego nie popieramy, ale staraj się dobierać je bardzo umiejętnie.

Jak dobierać kolczyki do fryzury? To jest kolejne zagadnienie, które poruszymy w tym artykule. O ile mężczyźni bardzo rzadko noszą kolczyki, a już w szczególności złote to i tak z reguły mają krótkie uczesanie i nie noszą długich, tylko raczej zwykłe, ale w przypadku kobiet sprawa jest już bardziej zawiła.

Krótka fryzura pomaga wyeksponować kolczyki, więc jeżeli masz taką fryzurę to postaraj się, byś była widzialna. Nie będziemy mówić Ci konkretnie jakie to mają być kolczyki, bo masz duży wybór z racji tego, że włosy nie będą ich zasłaniać. Jeżeli wychodzisz bez okazji, to możesz ubrać wielkie kolczyki, nawet kolorowe, które będą zwracać na Ciebie uwagę, jednak w przypadku wieczornej kreacji warto sięgać po klasykę.

Długa fryzura sprawia, że ciężej nam wyeksponować nasze kolczyki, które z reguły będą uzupełnieniem naszego uczesania. W takim przypadku warto zastosować je w wersji jaskrawej, które przyciągną spojrzenia gości na dłużej; mogą być to kolczyki z perłami, bądź innymi szlachetnymi kamieniami. Liczy się głównie kontrast z kolorem włosów, natomiast też pamiętajmy, że wpływ na to ma również kreacja i miejsce, w którym się znajdujemy oraz rodzaj wydarzenia.

Nie da się ukryć, że złote kolczyki to coś co przyciąga ludzkie spojrzenia. Starajmy się jednak, żeby ta elegancja w nich nie była próżna i współgrała z naszym charakterem.