Naszywki w Warszawie – postaw na Zokohaft

Naszywki to idealna alternatywa dla haftu i nadruku. Świetnie zdobią ubrania reklamowe, firmowe czy nawet robocze. Mogą też przydać się w sporcie, wojsku czy innej branży, która charakteryzuje się używaniem jakiegoś uniformu. Naszywki są trwałą i do tego niespieralną techniką do zdobienia tekstyliów i odzieży. Idealnie nadają się do znakowania takich elementów odzieży, jak między innymi: bezrękawniki, softshelle, kurtki pikowane, kamizelki, plecaki, torby i mundury wojskowe. Nie jest to jednak najlepsza metoda do znakowania parasoli, ręczników czy T-shirtów.

Ich niewątpliwą zaletą jest z pewnością fakt, iż można przyszyć je praktycznie do jakiegokolwiek podłoża. Nie straszne są im bowiem ani szwy ani trudno dostępne miejsca. Najczęściej stosuje się je na ramieniu, klatce piersiowej czy na froncie czapki. Naszywka nie sprawdzi się natomiast na tkaninach, które są elastyczne, bądź rozciągliwe.

Występują różne rodzaje naszywek, dzięki czemu każdy może znaleźć coś, co najlepiej spełni jego oczekiwania i preferencje. Naszywki Warszawa umożliwiają otrzymanie zamierzonego efektu na własnym stroju czyniąc go niepowtarzalnym i upiększonym w jedyny w swoim rodzaju sposób.

Najpopularniejszymi naszywkami są emblematy (czyli naszywki haftowane). To tradycyjny sposób, który polega na tym, że materiał haftujemy tradycyjnie, po czym przyszywamy go do podłoża razem z obszyciem. Taka naszywka stosowana jest często przez służby mundurowe, na przykład policję lub wojsko. Emblematy są nieco sztywne, za to mają prestiżowy, elegancki wygląd.

Inną metodą znakowania jest tak zwana naszywka sublimowana. Charakteryzuje się ona trudnymi, kolorowymi grafikami. Jest świetna przy herbach szkół, miast czy drużyn. Naszywka sublimowana pozwala wypełnić białą poliestrową przestrzeń materiału grafiką pełną kolorów, które uwzględnia gradienty i przejścia tonalne. Przy takiej naszywce nie ma żadnych ograniczeń dotyczących barw. Ten typ znakowania doskonale sprawdzi się również do personalizacji imiennej stroju.