Przepis na idealne piżama party dla dzieci

Piżama party – doskonała zabawa dla każdego dziecka

O piżama party marzy prawie każde dziecko. To doskonała okazja do zacieśnienia więzi z koleżankami lub kolegami, podczas której zabawa i bitwa na poduszki trwa do późnej nocy. Piżama party przewiduje także objadanie się smakowitymi przekąskami i picie słodkich napojów (czego zbytnio nie pochwalamy, ale raz na jakiś czas należy się każdemu!).

Na koniec atrakcją imprezy jest spanie w samodzielnie zbudowanych namiocie, do czego wykorzystane zostały wszelkie prześcieradła, poduszki i kołdry. Nie liczy się wygoda, ale znakomita przygoda! Do spania przyda się odpowiednia piżama – taka, która zapewni ciepło i komfort w tak partyzanckich warunkach, a jednocześnie zrobi dobre wrażenie na współtowarzyszach. Takie piżamy znajdziesz między innymi na https://jacadi.pl/.

Od czego zacząć organizację piżama party?

Organizację piżama party należy rozpocząć od przygotowania listy gości. Aby znaleźć wystarczająco dużo miejsca do spania, warto ograniczyć ją do pięciu pozycji. Następnie wymyślamy temat przewodni na imprezę – powinien dotyczyć kręgu zainteresowań naszej pociechy i być zgodny z panującymi trendami.

Zanim przenocujemy znajomych naszego dziecka, warto dowiedzieć się o nich najważniejszych rzeczy, na przykład o ewentualnych alergiach lub nietolerancjach pokarmowych. Pozwoli nam to uniknąć nieprzyjemności lub ryzyka z nimi związanych. W organizację dekoracji i menu na piżama party, warto włączyć dzieci – to frajda dla nich, a do tego poczują się niezwykle ważne i docenione.

Odpowiednia gra lub zabawa to punkt kulminacyjny imprezy

Oprócz dekoracji, menu, odpowiednich piżam, trzeba pamiętać również o zabawach, które powinny być przewidziane wcześniej, żeby dzieci nie nudziły się podczas piżama party u nas. W takich okolicznościach doskonale sprawdza się gra w kalambury, czy gry planszowe. Ale zapytaj swoje dziecko, na pewno zna jeszcze wiele ciekawych zabaw. Wspólnie też wybierzcie odpowiednią piżamę, w której Twoje dziecko najlepiej będzie się czuło. Sprawdźcie ofertę wyjątkowych piżam w sklepie Jacadi.pl.