Spodnie bojówki damskie

Militarna moda zyskuje ogromną popularność, nie tylko wśród mężczyzn. Wiele pań lubi nosić wzory moro lub spodnie damskie o charakterze wojskowym.
Spodnie bojówki będą idealne dla pań, które cenią sobie mocne akcenty w stylizacji. Bojówki damskie można nosić do zwykłej bawełnianej koszulki lub eleganckiej czarnej bluzki z koronką.
Taka stylizacja sprawdzi się w codziennych, nieformalnych sytuacjach. Kiedy pracujemy w biurze, lepiej nie zakładajmy stroju jakim są spodnie bojówki. Może być to przyjęte jako wyraz przesadnej nonszalancji lub arogancji.
Bojówki damskie założymy na wycieczki w terenie, spotkanie ze znajomymi lub wypad w góry. Spodnie damskie innego typu, takie jak dresy czy dżinsy, możemy nosić wymiennie z bojówkami. Są one równie wygodne co spodnie bojówki.

 

Wśród dostępnych modeli w sklepach odzieżowych, prym wiodą spodnie bojówki w kolorze ciemnej lub oliwkowej zieleni, a także czarne lub brązowe. Dobrze skrojone spodnie damskie typu bojówki powinny być dopasowane do figury. Kieszenie boczne nie mogą być zbyt duże, ponieważ sylwetka będzie sprawiała wrażenie przysadzistej i grubszej niż w rzeczywistości.
Ładne i dobrze leżące bojówki damskie podkreślają figurę i stanowią ciekawą i oryginalną część kobiecej stylizacji typu casual, jaką chętnie nosimy na co dzień.

 

kpomiar.com.pl