Jak się ubrać na Walentynki

W walentynkowy wieczór wiele pań robi nerwowy przegląd szafy, szukając odpowiedniej kreacji. Jeśli nie wiemy co założyć na Walentynki, postawmy na bezpieczną klasykę. Nie chodzi tu bynajmniej o to, by zakładać garsonkę, którą nosimy do pracy.
Kiedy nie wiemy jak się ubrać na Walentynki, najlepiej będzie założyć małą czarną. Jest to najbardziej uniwersalna sukienka, praktycznie na każdą okazję. Do sukienki wybierzmy efektowne dodatki. Długie srebrne kolczyki czy ciekawy naszyjnik nadadzą stylizacji charakteru.

 

W poszukiwaniu inspiracji możemy przejrzeć internet. Znajdziemy tam mnóstwo podpowiedzi co założyć na Walentynki. Pamiętajmy jednak, aby kierować się także własnym samopoczuciem. Nawet najpiękniejsza kreacja, w której czujemy się jakbyśmy połknęły kij, nie jest dobrym pomysłem. Nigdy też nie zakładamy za krótkich sukienek, które wyglądają dobrze tylko wówczas, gdy się stoi.
Mężczyźni nie rozmyślają za wiele jak się ubrać na Walentynki. Panowie najczęściej wybierają dżinsy oraz koszulę. Jeśli randka w Walentynki ma wybitnie elegancki charakter sprawdzi się garnitur. Problem co założyć na Walentynki jest u mężczyzn mniej istotną sprawą. Skupiają się oni raczej na tym co podarować ukochanej i jak oczarować.

 

Kwestia tego jak się ubrać na Walentynki jest bardzo osobistą sprawą. Tak naprawdę każdy może ubrać się dowolnie, według własnego pomysłu, o ile czuje się w tym stroju dobrze. Jeśli jednak zależy nam na dobrym wrażeniu, powinniśmy zadbać o przyjemny dla oka wizerunek i schludność.

 

podrozezdusza.pl