Stopy – nasz skarb.

Naszą wizytówką są nie tylko zadbane dłonie, ale także stopy. To one noszą nas przez cały dzień, dlatego nie wolno nam o nich zapominać. Zasługują na odpowiednią pielęgnację i to nie tylko salonową, ale przede wszystkim domową. Pedicurzystka lub podolog zajmują się naszymi stopami przez około 1,5 godziny, a naszym zadaniem jest ich pielęgnacja każdego dnia. Odpowiednio dobrane kosmetyki pozwolą nam cieszyć się gładkością, świeżością oraz lekkością naszych stóp.

Kosmetyki gabinetowe.

Profesjonalne kosmetyki i preparaty do stóp to bardzo szeroka gama produktów. Mają one na celu nie tylko wypielęgnować stopy, ale nie raz także wyleczyć różne przypadłości np. popękane pięty czy nadmierne rogowacenie naskórka. Gabinetowe kosmetyki do stóp możemy podzielić na preparaty przygotowawcze do zabiegu, zabiegowe oraz pozabiegowe (pielęgnacyjne). Te pierwsze mają nam za zadanie przygotować stopy i należą do nich m.in. sól do kąpieli, spraye antybakteryjne, różnego rodzaju peelingi, pianki lub perełki zmiękczające. Są to produkty o bardzo bogatym i silnym składzie. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie stopy przed zabiegiem (odświeżenie, zmiękczenie oraz usunięcie martwego naskórka (poprzez peeling). Na tych preparatach pracują specjaliści w gabinetach podologicznych. Preparaty te to niezwykła skuteczność, dobre składy oraz przyjemne zapachy, dzięki czemu klient może się odprężyć i zrelaksować.

Kosmetyki domowe.

Po wizycie u specjalisty należy włączyć odpowiednią pielęgnację domową, aby jak najdłużej podtrzymać efekt, jaki został uzyskany w gabinecie. Całą pielęgnację domową dobiera nam specjalista i jest ona spersonalizowana konkretnie pod indywidualne potrzeby. Zazwyczaj są to preparaty o wysokim stężeniu mocznika, które dodatkowo działają na konkretne problemy takie jak np. nadmierna potliwość, pękanie czy rogowacenie pięt. Jeśli będziemy pamiętać o codziennej domowej pielęgnacji, to nasze stopy na pewno się nam odwdzięczą.

Lider wśród marek.

Pharm Foot to marka, która w swojej ofercie posiada zarówno specjalistyczne kosmetyki do stóp, jak i te do użytku domowego. Coraz więcej specjalistycznych gabinetów kosmetycznych i podologicznych pracuje na tej marce i sobie ją ceni. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów umożliwia skomponowanie indywidualnej kuracji gabinetowej pod konkretne potrzeby klienta. Specjaliści marki Pharm Foot służą pomocą gabinetom oraz osobą prywatnym w wyborze produktów, sposobie ich zastosowania oraz stworzeniu spersonalizowanego zabiegu leczniczego. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego gabinetu lub codziennej pielęgnacji sprawdzoną i skuteczną markę oferującą szeroki wybór preparatów do pielęgnacji stóp, to koniecznie wybierz Pharm Foot. Marka ta, to gwarancja skuteczności i zadowolenia. Pamiętajmy, że nie tylko umiejętności specjalisty, ale także produkty, na których pracuje, składają się na dobre rezultaty pozabiegowe. Pielęgnacja domowa to podtrzymanie osiągniętych rezultatów, dlatego powinna stać się dla nas codziennym rytuałem.