Co jest potrzebne do paznokci hybrydowych czyli Hybryda – trend, który nigdy się nie znudzi

Kosmetologia – coś, co nigdy nie wychodzi z mody

Już bardzo długi czas popularne są na świecie kosmetyki z różnych firm, profesjonalnie zrobione makijaże, wliczając podkłady rozświetlacze, bronzery. Teraz, w okresie letnim, znów pojawił się trend na jasny make – up, w tym ciepłe kolory cieni. Nie chodzi o same makijaże, ale o paznokcie. Dlaczego stały się tak popularne? Jest na to proste wyjaśnienie. Ile razy w swoim życiu myłaś naczynia i odprysł Ci lakier ? Znajome, prawda? I musisz poprawiać, bo znów jeden jest niechlujny, a reszta nietknięta. Ale w końcu czujesz się zirytowana, bo ile razy możesz je poprawiać? Idziesz do pracy, na miasto i patrzysz, a
lakier znowu odpadł. Po to właśnie istnieje lakier hybrydowy dla kobiet, które cenią sobie nie tylko wygodę, ale i spokój na trzy – cztery tygodnie, w zależności jak nam odrastają paznokcie, ponieważ każdej z nas rosną w innym tempie. Masz wybór – albo iść do kosmetyczki, albo zrobić je sama. Na sam początek jednak warto wybrać pierwszą opcję, chociażby po to, by obserwować jak właściwie je wykonać. Jeśli potrzebujesz mimo wszystko małej podpowiedzi, poniżej znajdziesz mały poradnik, jak to zrobić. To nie jest takie trudne, poza tym trening czyni mistrza! Bez względu na to jaki kolor wybierzesz, hybrydy nie wychodzą z mody do tej pory.

Co jest potrzebne do paznokci hybrydowych czyli hybryda w domowym zaciszu

Przede wszystkim postaw na ciszę. Skupienie jest ważne na robienie paznokci, ponieważ hałas niejeden raz nas zawiódł, rozpraszając nasz umysł.Cichą muzyczkę sobie warto włączyć dla klimatu. Rozejrzyj się za wygodnym biurkiem, gdyż twarda powierzchnia jest niezbędna do robienia paznokci, oraz w miarę wygodne krzesło, wliczając oczywiście dobre oświetlenie. Jak nam wiadomo, bez lakierów, utwardzacza UV, czy pilniczków, nic nie zrobimy, dlatego przed każdym zabiegiem warto o tym pamiętać. Przechodząc do sedna: co jest potrzebne do paznokci hybrydowych?
– lampa UV/ led – bez tego, hybryda sama się nie utwardzi, dlatego jest najważniejsza.
– pilnik do paznokci – potrzebne do nadania paznokciom odpowiedniego kształtu
– bloczek polerski – pozwala na większą przyczepność bazy
– patyczki drewniane i cążki (do skórek)
– waciki bezpyłowe – oczyszczają płytki po ich zmatowieniu, usuwając pył. Wymagają nasączenia.

Czy należy robić przerwę paznokciom od hybrydy?

Wybór należy do nas, jednak przerwę należy zrobić od wszystkiego, bo skóra oddycha, paznokcie odpoczywają, organizm od sportu również potrzebuje odpoczynku. Warto jednak mieć na uwadze, żeby od czasu do czasu odpuścić hybrydę, by nie przyzwyczaić do tego zbyt bardzo paznokci, nie niszcząc za bardzo płytki.