Problem co drugiej kobiety czyli jesienne stylizacje do pracy

Jesienne zwyczaje

Wiosna, lato, jesień, zima… Każda pora roku nie tylko kojarzy nam się ze zmianą pogody, ale również mody. Jest trend na zmianę fryzury, ubrań, paznokci, butów. Można powiedzieć, że my, kobiety cały czas lubimy się zmieniać, ale zdarza się to najczęściej w momencie nowego sezonu. Jednak nie wszyscy się tego trzymają, bo nie zawsze modne znaczy gustowne, stylowe. Jeżeli się zagłębimy w temat, w gazetach czasami są zdjęcia modeli, którzy są często ubrani w zabawne i nietypowe kreacje, ale przecież jest to w modzie! O to najczęściej chodzi, by pokazać się w czymś nietypowym, jak np. sukienka przypominająca firanę, mięso, fryzura taka, jakbyśmy dopiero co wstali z łóżka. Ale na szczęście jest taka moda, która często daje nam dużo różnych inspiracji i chęci do naśladowania. Przykładowo: Jesienią był taki czas, że młodzież nosiła znane nam buty nike – air maxy. Na ulicach odkąd pojawił się na to trend, często mogliśmy zauważyć je w naszym otoczeniu. Co jednak nosić najlepiej do pracy w okresie jesiennym? To wszystko zależy gdzie pracujesz, ale jest na to kilka pomysłów!

Praca, a moda

Masz w szafie kilka sukienek w różnych kolorach, bądź dużo par spodni i bluzek, ale nie wiesz co do czego dobrać? To normalne, kiedy nie znamy się jakoś specjalnie na modzie. W 2019 roku były na topie (myślę, że nie tylko były, ale są) czerwone spódniczki do kolan. Nie dość, że są wygodne, to kolor jest idealny na jesień i nie tylko. Do tego warto postawić na równie wygodne trampki (najlepiej jednolite, białe, czarne), by pozwolić sobie całkowicie na wygodę. Na górną część ciała najlepiej założyć wygodny t-shirt, pasujący do butów, najmodniejsze są z dowolnym napisem. Warto zadbać również o detale, takie jak kolczyki, czy też torebka. Oczywiście nie mieszaj za bardzo ze sobą kolorów, by nie ,,wystraszyć ‘’.

Jesienne stylizacje do pracy

Jeżeli masz strój składający się z czerwieni i bieli, warto się skupić tylko na tych dwóch kolorach, a na to najlepiej skórzana, czarna kurtka, która wyjątkowo się wpasuje w biel i czerwień. Czerń akurat jest zawsze pozytywnie odbierana, bo przecież pasuje do wszystkiego. A co do biura? Okazuje się, że wcale nie musi być tak nudno! Bardzo na topie jest dressing, marynarka najlepiej w kratę w kolorze szarym i do tego komplet spodni. Co do doboru butów, najlepiej sprawią się czarne szpilki, które optycznie wydłużają nogi. Standardowo, warto stawiać na biżuterie, zwłaszcza w biurze, proponowane są szare zegarki, bądź kolczyki, wybór należy do Ciebie. Jeżeli często masz wahania, jakie jesienne stylizacje do pracy dopasować, to postaw właśnie na szarość, czerwień, biel i czarną skórę!