Pierwsza jakość z drugiej ręki? Tak!

Dzisiaj trudno spotkać osobę, która nie ma w swojej garderobie przynajmniej jednej rzeczy pochodzącej ze sklepu z używaną odzieżą.

 

Polska, jeśli o to chodzi, przebyło długą i krętą drogę, by wreszcie móc uznać, że w noszeniu ubrań po kimś innym nie ma nic wstydliwego. W odzieży tego typu specjalizuje się sklep second hand. Warszawa szmateksami stoi! Jeśli więc wielkie miasto nie ma kompleksów na tle odzieży na wagę, czy małe mieć je powinny? Z pewnością nie! A dlaczego? Odzież używana to nie tylko oszczędność pieniędzy, jak można by przypuszczać, choć to jedne z głównych powodów dla których ludzie wybierają się do sklepów typu second hand, Warszawa jednak wie o tych przybytkach ciut więcej.

 

To ważny powód dla wszystkich tych, którzy interesują się ekologią – oszczędność naszej planety. Przecież tak wiele energii i wody potrzeba do wyprodukowania kolejnej pary dżinsów, chociażby! Dlaczego więc, mając to w świadomości, nie przestawić się na sklepy typu second hand? Warszawa ceni pierwszą jakość, także z drugiej ręki!